מערכת הגברה ניידת | מערכות שמע ניידות

אנו מתמחים בהשכרה ומכירה של פתרונות הגברה ניידת ומערכות שמע ניידות. ניתן למצוא אצלנו ציוד מתקדם ואמין לצרכי הגברה הזקוקים לשינוע ממקום למקום כדוגמת בידוריות. והתאמה של מערכות שמע ניידות למקומות בהן אף לא קיימת תשתית חשמל.  

ישנם מספר פתרונות רכישה/השכרה של מערכת הגברה ניידת או מערכות שמע ניידות. בתחום הגברה זה תוכלו למצוא את המוצר הידוע והמוכר בשם בידורית. בידורית היא למעשה מערכת הגברה ניידת המכילה בתוכה את כל הצרכים הדרושים להגברה עד כ-200 משתתפים ואין לרוב צורך ברכיבים נוספים על מנת להשתמש בה כמערכת הגברה. על הבידורית תוכלו למצוא מיקסר מובנה עם חיבורים מתאימים , כניסת נגן MP3, משדר למיקרופון אלחוטי וכד'.

הגברה ניידת בהתאמה אישית – כאמור לרוב תוכלו למצוא אצלנו מערכות הגברה ניידות הקיימות לרכישה/השכרה. אך אם ברצונכם במוצר המותאם ומאופיין עבורכם באופן אישי נוכל להתאים עבורכם פתרון מושלם לצרכי הגברה עם חשמל וללא חשמל.

מערכות שמע ניידות ללא חשמל – באמצעות מצבר נייד אליו תוכלו לחבר מערכת הגברה עד 500 וואט (300 משתתפים ויותר) לכ-3-4 שעות ללא צורך בטעינה.

 לקבלת הצעת מחיר להשכרה / רכישת מערכת הגברה ניידת חייגו 1-700-700-014

 

  Audio4U- השכרת ומכירת ציוד ואטרקציות למסיבות לרשותכם סניפים ב : חדרה , הרצליה , רעננה וכפר סבא.

טלפון ראשי להזמנות ופרטים: 052-5623956 לקבלת מענה מהיר אנא השאירו פרטים בטופס הבא : 

 

 

 

  • בידורית נטענת היא למעשה מערכת הגברה ניידת המכילה בתוכה את כל הצרכים הדרושים להגברה ואין לרוב צורך במרכיבים נוספים על מנת להשתמש בה כמערכת הגברה. על הבידורית הנטענת תוכלו למצוא מיקסר מובנה עם חיבורים מתאימים , כניסת נגן MP3, משדר למיקרופון אלחוטי וכד'.

  • אנו מספקים שירותי הגברה ללוויות, אזכרות ולטקסי זיכרון. ניתן לשכור מערכות הגברה להלוויה בכל סדר גודל

    ניתן לשכור פיתרונות הגברה להלוויה גם במקומות ללא תשתית חשמל ומערכת בידורית נטענת. 

    השכרת הגברה ללוויה ברוב איזורי הארץ ואף בהתראות קצרות.  

    לשירותכם אפשרות להשכרת הגברה להלוויה באיסוף עצמי או באמצעות איש טכני המגיע למקום הלוויה ומתפעל את הציוד