השכרת רמקולים | השכרת רמקול

 

אנו מתמחים ב השכרת רמקולים והשכרת מערכות הגברה לצרכים שונים ולשימושים שונים. השכרת רמקולים לאירועים פרטיים ועסקיים לאירועים קטנים החל מ-30 משתתפים והשכרת רמקולים לאירועים רבי משתתפים עד כ-3000 משתתפים.  

 

כמובן שלכל אירוע יש צורך בהתאמת הרמקול המושכר ולעיתים יש גם צורך במרכיבים נוספים בנוסף ל השכרת רמקולים כגון: השכרת מיקרופונים, השכרת מיקסר או בקיצור השכרת הגברה

 

סוגי רמקולים להשכרה: 

 

השכרת רמקולים לאירוע פרטי או עסקי קטן – לאירועים קטנים אין צורך ב השכרת רמקולים מורכבים ויקרים.

כיום ניתן למצוא רמקולים ואפילו רמקול יחיד המסוגל להעניק פיתרון הגברה יעיל ומקצועי לאירוע קטן עד לכ-80 משתתפים ( בעלות של כ-250 ₪ בלבד ! מידע נוסף על השכרת בידורית )  השכרת הרמקול תאפשר לכם השמעת מוסיקת רקע ועימו גם מגיע מיקרופון המאפשר לכם לדבר אל קהל המשתתפים באירוע בעוצמה המתאימה. אם יש לכם יותר מ-80 משתתפים או אם אתם מעוניינים במסיבת ריקודים יש צורך בהשכרת רמקולים חזקים יותר פרטים נוספים ב מחירון השכרת הגברה

 

השכרת רמקולים לאירוע פרטי או עסקי גדול – באירוע בו יש מאות משתתפים השכרת רמקולים יכולה להיות כחיזוק למערכת הגברה קיימת ולא כבסיס. לרוב אירועים רבי משתתפים דורשים מערכת הגברה גדולה ומקצועית המותאמת בדיוק לכמות המשתתפים באירוע ולתנאי האירוע. במקרים כאלה אנו ממליצים על הזמנת שירותי הגברה ותאורה.

 

השכרת רמקולים מוגברים

 

מה הם רמקולים מוגברים? רמקולים מוגברים הינם רמקולים אשר המגבר כבר מובנה בתוכם ואין צורך במגבר חיצוני על מנת להפעילם. השכרת רמקולים מוגברים פופולארית מאוד שכן כל אדם בעל ידע טכני בסיסי ביותר מסוגל להפעילם בפשטות ממש כמו הפעלה של מערכת קול ביתית. מרבית הרמקולים המוגברים מגיעים בתוך תיבת פלסטיק ובעלי משקל קל יחסית לרמקולים העשויים מעץ.

חשוב לדעת כי רמקולים מוגברים יודעים לתפקד גם כיחידה עצמאית ולכן לעיתים ניתן להסתפק בהשכרת רמקול מוגבר אחד.  

 

מעוניינים ב השכרת רמקולים ? חייגו אלינו גם כעת 1-700-700-014