השכרת מקרנים טיפים חשובים  

אנשים רבים בוחרים באפשרות של השכרת מקרן כאשר הם זקוקים למקרן באופן חד פעמי לצורך הקרנת סרט או מצגת. השכרת מקרן מאפשרת שימוש עצמי במוצר יעיל ויקר שאין צורך לרכוש אם אינכם משתמשים בו לעיתים קרובות. בחירה בשירות של מקרן להשכרה נוחה במיוחד כאשר מעוניינים להקרין סרט או מצגת באירוע פרטי או עסקי , ישיבה חשובה או אפילו סתם לצפייה בסרט יחד עם החבר'ה.

 

לפרטים נוספים חייגו

1-700-700-014

ריכזנו עבורכם רשימת טיפים חשובים שאליהם מומלץ להתייחס כאשר אתם זקוקים להשכרת מקרן:

מהו מקרן טוב ?

לקוחות רבים שואלים אותנו מה נחשב למקרן טוב ? אז חשוב לדעת כי מקרן טוב ייחשב קודם כל למוצר המיוצר על ידי חברה מוכרת (Epson,Sharp,Nec וכד'). האם בהשכרת רכב הייתם בוחרים במותג לא מוכר? האם הייתם סומכים על חברה לא מוכרת ולוקחים את הסיכון שהרכב יתקע באמצע הדרך? כך בדיוק עובד העיקרון בהשכרת מקרן ולכן כאשר אתם שוכרים מקרן מומלץ לבחור במקרן המיוצר על ידי חברה מוכרת אשר לרוב אמין יותר.

 

 

 

השכרת מקרן - חשיבות עוצמת האור (אנסי-לומינס)

אחת הנקודות החשובות ביותר בבחירת סוג המקרן להשכרה היא עוצמת האור. ישנם שני הבדלים עיקריים בין מקרנים אחד מהם הוא הרזולוציה כלומר איכות התמונות הנצפית על המסך (לרוב מקרנים מחברות מוכרות מגיעים עם רזולוציה סבירה גם בדגמים הבסיסיים ולכן לא ניכנס לנושא במאמר זה) וההבדל העיקרי והחשוב לנושא של מקרן להשכרה הוא עוצמת האור. לעוצמת האור של המקרן חשיבות גבוהה בהצלחת ההקרנה. המקרן חייב להתאים לתנאי האור במקום שבו אתם מעוניינים להקרין את הסרט או המצגת שלכם.

העיקרון הוא די פשוט. המקרן עובד באמצעות מנורה, למנורה זו עוצמת אור מסוימת (ממש כמו במנורות רגילות), מה ששונה הוא שהמנורה עובדת בשיטה כזאת שככל שהיא פועלת יותר כך העוצמה שלה יורדת ולכן מומלץ לבדוק שני נושאים חשובים: הראשון כמות השעות שעבד המקרן אותו אתם עתידים לשכור והשני הוא שאם מדובר במקום מואר אתם חייבים לבחור במקרן בעל עוצמת אור גבוהה אחרת סביר להניח כי תקבלו תמונה חלשה שלא מאפשרת צפייה טובה בסרט או המצגת, במיוחד אם מדובר במקום עם אור יום חלקי.

כיצד יודעים שמקרן חדיש ? איזה כניסות צריכות להיות בו ?

מקרנים חדישים לרוב מגיעים עם כל הכניסות הדרושות כמו כניסת VGA  - כבל מסך כחול, RCA- כבל צהוב אדום לבן ובמקרנים החדישים  יותר כניסת HDMI  לשידור HIGH DEFENITION ( ראה השכרת מקרן HD ). חשוב לבקש יחד עם המקרן את הכבל הרצוי לחיבור המקור אותו אתם מעוניינים לחבר.

השכרת מקרן איך זה מתבצע ?

השכרת מקרן מתבצעת לרוב בשיטה של איסוף עצמי (מומלץ לשימושים שאינם עולים על 80-100 משתתפים) שיטה זו היא הזולה ביותר ובה אתם מגיעים למחסן החברה ואוספים את המקרן בעצמכם. החיסכון מתאפשר היות ואין צורך בסיוע של טכנאי או איש שירות. לרוב מומלץ לשכור גם מסך מתאים ופתרון הגברה – המסכים הסטנדרטיים המגיעים בהשכרת מקרן באיסוף עצמי מגיעים בגודל של כ-1.80 ומותקנים על חצובה ניידת המאפשרת העמדת המסך בכל מקום.

השכרת מקרנים, רק אצל מקצוענים !  

לקוחות יקרים, ישנן חברות רבות המציעות שירותי השכרת מקרן באינטרנט. בעניין זה חשוב לדעת כי רצוי לבחור עסק המתמחה בהשכרת מקרנים ומחזיק ברשותו מלאי מקרנים איכותי לסוגים שונים של צרכים. חשוב לדעת כי לא מומלץ להתפתות לעסקאות "זולות מידי" שכן לרוב עסקה זולה מידי ביחס למחיר השוק הממוצע תוביל לרוב לקבלת מוצר לא מתאים/חלש/ישן שבחלק החשוב ביותר עלול לאכזב אתכם. בנושא זה כדאי לדעת גם כי השכרת הציוד כוללת לרוב לקיחת אחריות מלאה על המוצר ולכן עדיף עבורכם כי תקבלו מוצר במצב תקין ובעל בלאי סביר.

 

לפרטים נוספים חייגו אלינו 

 

לפרטים נוספים חייגו

1-700-700-014

 או השאירו פרטים כאן