1-700-700-014

 

השכרת הגברה לכנסים והרצאות

כנס הינו אירוע עסקי או פרטי שבו מתכנסת קבוצה של אנשים בדרך כלל משולבות בכנס הרצאות ונאומים ואף בידור. בכנס משולבת גם בדרך כלל ארוחת צהריים או ערב במהלכה נהוג בדרך כלל לשים מוסיקת רקע נעימה ישנם סוגים רבים של כנסים וביניהם כנסי הרצאות , כנסי מכירות , כנסי חברה שנתיים  וכו'.                  


 

 

 

       למעבר לעמוד הבית לחצו כאן 

מדוע צריך לשכור הגברה לכנס ?

כאשר מרכזים קבוצה של אנשים במקום סגור או פתוח נדרשת השכרת הגברה מתאימה על מנת שמשתתפי הכנס יוכלו לשמוע את הנואם או הדובר בצורה ברורה. השכרת הגברה לכנס תלויה בכמות המשתתפים ובגודל האירוע.

 

 

 

מעוניינים בהצעת מחיר להגברה ותאורה לכנס ? נשמח לעמוד לשירותכם ! לחצו כאן 

 

האם השכרת מערכת ההגברה תלויה בכמות המשתתפים ?

השכרת הגברה לכנס חייבת להיות מותאמת לכמות המשתתפים בכנס שכן מארגני הכנס בוודאי שגם היושבים בשורות האחרונות ישמעו את הדובר או הנואם. וכמו כן יוכללו ליהנות ממוסיקת רקע נעימה.

מה כוללת השכרת הגברה לכנס ?

השכרת הגברה לכנס כוללת בדרך כלל זוג רמקולים או יותר , הרמקולים חייבים לעמוד על עמודים מתאימים , מיקסר עם מספר מספיק של כניסות ויציאות, מיקרופון אלחוטי או חוטי , מיקרופון על סטנד לדוכן הנואמים , מחשב מוסיקת רקע ובנוסף לעיתים השכרת הגברה יכולה לכלול גם מיקרופון מדונה או דש בדרך כלל בהתאם לדרישות המרצה או הנואם בכנס.

 

 

 

אודיו 4 יו השכרת הגברה ומקרנים

1-700-700-014

 

 

חברתנו קייימת למעלה מ-7 שנים בתחום השכרת הגברה ומקרנים מציעה השכרת הגברה לכנסים בהתאמה מקצועית לסוג הכנס , כמות המשתתפים וצרכי המרצים. צוות החברה מנוסה בביצוע כנסים מכל הסוגים ומסוגל להעניק פתרונות השכרת הגברה לכנסים החל מ-30 משתתפים ועד ל3000.  

האם השכרת הגברה יכולה לכלול גם מקרן ומסך ?

בכנסים רבים משולבת גם מצגת והשכרת הגברה יכולה גם לכלול אמצעים להקרנת מצגת כמו השכרת מקרן וכמובן אם משולבת במצגת מוסיקה או צליל על המצגת להיות מחוברת אל מערכת ההגברה.

במצבים מסוימים נדרשים חיבור של יותר ממחשב אחד או יותר ממסך אחד ולכן לחברת השכרת הגברה חייב להיות מפצל מתאים לכך.  

לסיכום מומלץ להתייעץ עם חברה להשכרת הגברה המנוסה בביצוע אירועי כנסים  שכן לכל כנס רצוי להתאים השכרת הגברה מתאימה לכך ובכך לחסוך הוצאות מיותרות.