השכרת גנרטור | גנרטורים להשכרה 

 

השכרת גנרטורים לתפעול עצמי

חשוב לקרוא!!! אנו מציעים השכרת גנרטורים אמריקאים שמעניקים ללקוחותינו אמינות מקסימלית בשטח. יש הבדל משמעותי בין גנרטורים סיניים זולים לבין גנרטורים אמריקאים מבחינת אמינות. בנוסף הגנרטורים שלנו מתוחזקים ומטופלים באופן שוטף על ידי טכנאים מוסמכים! 

באיסוף עצמי מ: הרצליה / חדרה 


חייגו אלינו 054-5376701

 


השכרת גנרטור 2500W עם מייצב

 

249 ש"ח (כולל מע"מ)

 

מבצע חבילות שטח! לחצו על התמונה לצפייה

 

 

השכרת גנרטור 3500W עם מייצב

349 ש"ח (כולל מע"מ)

  

 

מחפשים השכרת גנרטור אמין ושקט לאירוע ? הגעתם למקום הנכון ! באודיו-פור-יו תמצאו מגוון גנרטורים להשכרה אמינים ופשוטים להפעלה. השכרת גנרטורים לכל שימוש ובמספר הספקי כוח שונים.

אם יש לכם אירוע בשטח או לכל צורך במקום ללא תשתית חשמל אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים איכותיים המספיקים ל-6-8 שעות עבודה רציפה.

 

השכרת גנרטורים איך זה עובד?

 

בדומה לשאר המוצרים הניתנים להשכרה לתפעול עצמי באתר. הרעיון הוא בשיטת עשה זאת בעצמך, כך תוכלו לחסוך מאות שקלים על עלויות שינוע ותפעול הציוד. הגנרטורים המוצעים להשכרה פשוטים מאוד לתפעול והפעלתם אורכת מספר שניות בודדות.

לאחר שתבצעו הזמנה טלפונית ל השכרת גנרטור תגיעו למחסן שלנו הממוקם ב הרצליה / חדרה שם ימתין לכם הגנרטור שהזמנתם כשהוא מתודלק ומוכן לתפעול. לאחר הדרכה קצרה כיצד לתפעל את הגנרטור תוכלו להוביל את הגנרטור באמצעות הרכב הפרטי שלכם אל מקום האירוע ולהפעיל את הגנרטור בעצמכם. אנו מעניקים תמיכה טלפונית ללקוחות במידה ותרצו לשאול שאלות נוספות.

 

השכרת גנרטור עם מייצב מתח (AVR)

 

להשכרת גנרטור עם מייצב מתח חשיבות גבוהה מאוד בעיקר אם השכרת הגנרטור מיועדת להפעלת מכשירים אלקטרוניים כמו מחשבים ומערכות הגברה. אם יש לכם צורך בהפעלת מתקן מתנפח , תאורה או כל מוצר חשמלי "גס" אחר תוכלו להסתייע בשירות השכרת גנרטור ללא ממיר מתח. חשוב לדעת כי הפעלת מוצרים אלקטרוניים עדינים באמצעות גנרטור ללא מייצב מתח עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למוצרים אלה.

 

ההבדל בין השכרת גנרטור אמריקאי/אירופאי לבין השכרת גנרטור סיני

 

סביר להניח כי השכרת גנרטור סיני תהיה זולה יותר מהשכרת גנרטור אמריקאי / אירופאי. כמו תמיד על האיכות משלמים. בשוק השכרת הגנרטורים מסתובבים סוגים רבים של גנרטורים להשכרה וביניהם גנרטורים מתוצרת סין. הסינים אשר מעתיקים כל דבר אפשרי החל בשנים האחרונות להעתיק גם גנרטורים אך כמו ברוב המוצרים המיוצרים בסין הגנרטורים הסינים נוטים להיות פחות אמינים מגנרטורים אמריקאים / אירופאים. אם יש באפשרותכם אנו ממליצים לבחור בהשכרת גנרטור אמריקאי/אירפואי לעומת השכרת גנרטור סיני. אומנם ייתכן ועלות ההשכרה תהיה גבוהה במקצת אך לכם ולנו יהיה שקט !

 

 

מה חשוב לנו לדעת בעת השכרת גנרטור ?

 

ראשית חשוב לדעת כי אתם שוכרים גנרטור אמין ומתוחזק שיאפשר לכם אספקת חשמל רציפה ותקינה לאורך כל האירוע. בנוסף עליכם לוודא כי העסק שממנו הזמנתם את שירות השכרת הגנרטור מחזיק ברשותו גנרטור גיבוי למקרה שתיווצר תקלה טכנית בגנרטור ששכרתם.

חשוב מאוד לוודא כי מחיר השכרת הגנרטור הינו ל-24 שעות. בסופי שבוע נהוג לגבות מחיר ל-24 שעות בעבור השכרת גנרטור גם אם השכרת הגנרטור נמשכת יותר מ-24 שעות.

מומלץ להזמין שירות השכרת גנרטור מעסק הממוקם בקרבה פיזית למקום האירוע שלכם כך במקרה של תקלה טכנית לא תצטרכו להמתין שעות ארוכות לגנרטור חלופי אלא למקסימום שעה מרגע ההודעה על התקלה. בנוסף לא תצטרכו לנסוע למרחקים אדירים בשביל השכרת גנרטור.

 

 

השכרת גנרטור לקריוקי

 

השכרת גנרטור לקריוקי מחייבת השכרת גנרטור עם מייצב מתח. הפעלת קריוקי באמצעות גנרטור ללא מייצב מתח עלולה לגרום לנזק משמעותי לציוד הקריוקי ולכן אם אתם מתכוונים להפעיל עם הגנרטור ציוד קריוקי עליכם לשכור גנרטור עם מייצב מתח !

 

הוראות הפעלה השכרת גנרטור

 

הגנרטורים המוצעים להשכרה מגיעים מתודלקים FULL  בדלק מסוג אוקטן 95 הנעת הגנרטור מתבצעת באמצעות 3 שלבים פשוטים:

א.      העברת מתג החשמל למתג ON

ב.      פתיחת ברז דלק

ג.       וידוא מצערת על מצב שוק

לאחר ההנעה יש להעביר את ידית המצערת למצב RUN  וניתן להתחיל ולהשתמש בגנרטור

 

לקריאת מאמרים נוספים:

 

השכרת גנרטורים - מה חשוב לדעת

 

הכל על גנרטורים להשכרה

 

השכרת גנרטור מחיר

 

השכרת גנרטור קטן

 

השכרת גנרטורים במרכז

 

.