1-700-700-014

הכל על השכרת גנרטור

 

מתכננים מסיבה בחוף הים ? רוצים לארגן יום הולדת ביער או בפארק ? צריכים חשמל ? השכרת גנרטור אמין וחסכוני שיספק לכם חשמל בלי דאגות מיותרות. במאמר הבא תוכלו לקרוא כל מה שצריך לדעת על השכרת גנרטורים

 

השכרת גנרטור לתפעול עצמי

 

היום ניתן לשכור גנרטור בשיטת עשה זאת בעצמך, הגנרטור פשוט לתפעול וניתן להובלה בכל רכב פרטי. ניתן למצוא גנרטורים קטנים להשכרה 1000W וגנרטורים גדולים יותר 2500W ו 3000W חשוב לוודא כי הגנרטור שאתם שוכרים תקין ועובר את כל הטיפולים הנדרשים על מנת שיפעל באופן רציף ותקין באירוע שלכם. חשוב לבדוק אם לעסק שמשכיר לכם את הגנרטור יש מענה ופתרון במקרה של תקלה תכנית. עסקים העוסקים ב השכרת גנרטור אוחזים לרוב גנרטורים לגיבוי המסופקים ללקוח בעת תקלה טכנית.

 

איך תדעו איזה גנרטור מתאים לאירוע שלכם ?

 

ההבדל בין הגנרטורים המוצעים להשכרה הוא בעוצמת החשמל שהם מספקים , כלומר עליכם לדעת בדיוק אילו מכשירים חשמליים אתם מתכוונים להפעיל עם הגנרטור ששכרתם, כלומר אם אתם מתכוונים להפעיל מתקן מתנפח או תאורה אין לכם צורך בגנרטור גדול מידי. אם אתם מתכוונים להפעיל מוצרים אלקטרוניים רגישים כמו מחשבים או ציוד הגברה וקריוקי עליכם לוודא כי הגנרטור שאותו אתם עומדים לשכור כולל מייצב מתח המוודא כי אין שינוי בזרם היוצא מן הגנרטור ויכול לגרום לנזק בלתי הפיך למוצרים אלקטרוניים רגישים.

 

איך מפעילים את הגנרטור ? האם זה פשוט ? האם מקבלים הדרכה ? 

 

הפעלת הגנרטור פשוטה מאוד וכוללת ארבעה שלבים בסיסיים:

1.      הדלקת הגנרטור ממצב OFF  ל – ON

2.      פתיחת ברז הדלק וה- CHOKE

3.      משיכת ידית ההנעה

4.      העברה למצב RUN

 

אז כפי שניתן לראות הפעלת גנרטור היא פעולה פשוטה שכל אחד יכול לעשות. בכל מקרה בעת השכרת גנרטור חשוב לוודא כי המשכיר מעביר לכם "הדרכה" להפעלת הציוד וכך תמנעו מתקלות ומשאלות בהמשך.

 

יש לכם שאלות נוספות בנושא השכרת גנרטור ?

חייגו אלינו 1-700-700-014